Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

Коли ти впевнений у собі, у необхідності справи, яку робиш, а поряд – надійні колеги та однодумці, – то все вдаватиметься, буде корисним для людей, а це – найважливіше.

 

Яцюта Валерій Павлович

БІОГРАФІЯ

Народився 14 квітня 1941 р. на Черкащині.
Освіта вища. Після закінчення Тернопільської СШ № 3 вступив до медичного інституту, котрий закінчив у 1963 р.
Згідно з призначенням, працював у Казахстані, в Джетигаринській районній лікарні на посаді лікаря-хірурга. Починаючи з 1966 р., працює у Тернополі.
З 1988 р. – головний лікар Тернопільської міської комунальної лікарні № 3.
“Лікар – це покликання, професія, яка стала сенсом життя. Допомога хворому, вдало здійснена операція переживається ще напередодні її здійснення, продумується кожний крок, обирається найбільш вдалий варіант.
Світ розвивається, розвивається й медицина. Винаходяться нові, ефективніші методи лікування, нові лікувальні препарати, – і з усім цим лікар повинен бути обізнаний. Саме тому в лікарні, котру я очолюю, велика увага приділяється підвищенню фахового рівня лікарів. Ми прагнемо застосовувати усі найефективніші методи лікування – хочемо, щоб хворий отримав необхідне кваліфіковане лікування тут, у Тернополі.
Лікар повинен йти в ногу з часом, ніколи не зупинятися на досягнутому. А тому наполегливість та прагнення вдосконалення я найбільш ціную в людях, зокрема у своїх молодих колегах. Приємно робити свою справу, коли поряд однодумці. У мене прекрасний колектив, згуртована команда, усі операції, що ми проводимо, обговорюємо разом, ділимося думками, вказуємо на успіхи та недоліки. Найбільше наше досягнення на сьогоднішній день – це проведення операцій з ендопротезування.
Кажуть, що та людина щаслива, котра з радістю йде на роботу і з радістю повертається додому. Робота – це, напевно, найбільша частина життя кожної людини. Проте я переконаний, що свою справу можна робити добре лише тоді, коли ти впевнений, що вдома в тебе злагода і затишок, коли після важкого, часом виснажливого робочого дня ти з радістю повертаєшся додому, де тебе зустрічає твоя родина.
Я переконаний у тому, що наполегливість та відданість поставленій меті – запорука успіху. Не можна нарікати на обставини, підкорятися їм. Коли ти впевнений у собі, у необхідності справи, яку робиш, а поряд – надійні колеги та однодумці, – то все вдаватиметься, буде корисним для людей, а це – найважливіше”.
Лауреат Всеукраїнської програми “Лідери регіонів”, 2002 р.


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.18 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»